В оновленій Програмі Аграрної партії, презентованій на ХІІІ черговому партійному З’їзді, відтепер є розділ «Молодь». Відтак  молодіжну політику офіційно названо однією з основних програмних цілей Аграрної партії.

«Політика Аграрної партії спрямована у майбутнє, а майбутнє України – це сучасна молодь. Першочергова місія української молоді – стати каталізатором демократичних змін. Надважливо не просто долучити молодих українців до активного політичного життя, а перетворити їх на авангард дієвих реформ. Ми чітко декларуємо цю позицію в Програмі нашої партії»,  –  наголошує Голова Аграрної партії Віталій Скоцик.

Окремим, чітким і виваженим розділом про молодіжну політику в програмі партії може похвалитися далеко не кожна, навіть парламентська, політична сила. Скоріше, взагалі мало хто.  Обурює, що в нашій державі молодь завжди розглядається за залишковим принципом. Як результат – молоді люди відчувають себе непотрібними в Україні, не бачать тут перспектив. Вони вимушені поповнювати лави заробітчан за кордоном, розвиваючи економіки інших країн, – впевнена Голова Ради з питань молодіжної політики, член Політради Анна Мадей.

«Аграрна партія зробить усе для того, щоб наша молодь могла будувати гідне майбутнє на рідній український землі. Молоді люди хочуть і готові працювати! Включення до Програми Аграрної партії розділу «Молодь» дає нам впевненість, що в найближчому майбутньому в Україні з’явиться можливість реалізувати ефективну молодіжну політику»,  – зазначає Анна Мадей.

У розділі «Молодь», зокрема йдеться про те, що зараз важливо створити для молодих людей гідні умови праці та реальні можливості професійного й кар’єрного зростання. Це, в свою чергу, перешкоджатиме масовій еміграції кращих трудових й інтелектуальних кадрів за кордон.

«Для молодих громадян повинні бути створені сприятливі умови для отримання доступного житла, якісної та сучасної освіти та медицини. Також необхідно на державному рівні підтримати розвиток молодіжного підприємництва (зокрема, молодіжного фермерства) шляхом пільгового кредитування, впровадження інноваційних методів, сучасних технологій та міжнародних практик»,  – сказано у розділі «Молодь».

Ознайомитися з оновленою Програмою Аграрної партії, в тому числі з розділом «Молодь», можете за посиланням.

Джерело: https://agroparty.org.ua/pres-tsentr/novini/ahrarna-partiia-vyznala-molodizhnu-polityku-odnym-z-holovnykh-priorytetiv

Аграрна партія визнала молодіжну політику одним з головних пріоритетів