713 кандидатів від Аграрної партії візьмуть участь у перших виборах до 51 ОТГ, які відбудуться 24 грудня у 17 областях України. Ще 11 членів Аграрної партії ідуть на вибори, як самовисуванці. Також партія висуває 8 кандидатів на посади голів ОТГ.

«Ми переконані, що справжній поступ України почнеться з сильних громад. Тож пропонуємо чітку програму дій для розвитку самоврядування в Україні. Головні завдання, які ставить політична сила, лишаються незмінними: «Землю – громадам! Кошти – громадам! Владу – громадам!». Земля за межами населених пунктів повинна бути передана в розпорядження громад, а не корумпованого Держгеокадастру. Добробут громад має забезпечуватись справедливим розподілом податків. 70% коштів повинні залишатися на потреби громади. І лише 30% – передаватись на загальнодержавний рівень. Повноваження громад мають бути розширені», – пояснює програму з якою кандидати ідуть на вибори лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

З 51 ОТГ, які ідуть на вибори 24 грудня своїх кандидатів Аграрна партія висуває у 47.

«На трьох останніх виборах до ОТГ Аграрна партія увійшла в трійку переможців. Це показує високу довіру українців до нашої політичної сили. Громади обирають справжніх лідерів і патріотів попри тиск адмінресурсу та олігархічні кошти політичних проектів. Наші кандидати достойні, авторитетні жителі громад і, переконаний, люди і на цих виборах оберуть тих, хто дійсно дбатиме про розвиток і добробут їх населених пунктів», – говорить Віталій Скоцик.

Нагадаємо, на останніх виборах до ОТГ 29 жовтня Аграрна партія посіла третє місце, набравши 12,1% від загальної кількості кандидатів, які висувалися партіями. Депутатами від Аграрної партії стали 419 осіб.

Джерело: https://agroparty.org.ua/pres-tsentr/novini/ahrarna-partiia-zareiestruvala-713-kandydativ-v-deputaty-na-vybory-do-oth-24-hrudnia

Аграрна партія зареєструвала 713 кандидатів в депутати на вибори до ОТГ 24 грудня