На виборах 24 грудня, які проходили  в 17 областях України  у 51-ій ОТГ Аграрна партія увійшла до трійки переможців серед 42-х партій, які брали участь у виборах. Це четверта хвиля виборів до ОТГ поспіль, де партія входить до трійки лідерів. Примітно, що при цьому рівень підтримки зростає. Якщо у квітні 2017 Аграрна партія отримала 10,14% депутатських мандатів, від кандидатів висунутих політичними партіями, у жовтні 2017 – 12,1%, то у грудні 2017 аграрії здобули за цим показником вже 13,68%.

Суттєво зросли показники партії і за іншими критеріями. У грудні 2017 висуванці партії отримали 5,82% депутатських мандатів, у квітні 2017 – 7,59%, у жовтні 2017 – 8,78%, а у грудні 2017 вже склали 11,3%. Тобто за цим критерієм підтримка партії зросла практично вдвічі за рік.

У грудні 2016 від Аграрної партії разом з самовисуванцями – членами партії, обрано 6,26% від усіх депутатів, у квітні 2017 – 7,74%, у жовтні 2017 – 9,41%, а у грудні 2017 року – уже 11,5%.

Аграрна партія отримує рівномірну підтримку виборців у всіх регіонах, як в селах, так і в містах. Наголошує лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

«Аграрна партія остаточно розвінчала міф про «партію села». Рівень підтримки нашої політсили у містах виріс більш як на 50 відсотків. У новостворених міських громадах, у яких вибори проходили 24 грудня, ми отримали 13,85% депутатських мандатів. Це навіть дещо вищий  показник ніж у сільських ОТГ. І це ще раз підтверджує, що ми — партія всього українського народу. Ті, хто прив’язував нас до галузевої “ніші”, тепер розуміють, що це не так», – говорить Віталій Скоцик.

 

Політик наголошує, що місцеві вибори перевернули уявлення про рейтинги політичних партії.

«Трохи більше ніж за рік – з грудня 2016-го до грудня 2017-го  – вибори в ОТГ охопили майже 6 мільйонів людей. Ці вибори показали  віртуальність рейтингів багатьох політсил. Більшість партій в Україні, які постійно присутні на телекранах – це театри одного актора — публічного лідера чи олігарха, який смикає партійців за ниточки. Люди  втомилися від порожніх балачок, скандалів, корупції і популізму, тож не дивно, що вони обирають справжніх лідерів, які працюють у громадах і для людей, а не грабують їх», – каже Віталій Скоцик.

 

Лідер Аграрної партії переконаний, що саме з місцевого рівня почнеться очищення політичної системи від олігархічних маріонеток і прихід до влади справжніх політичних партій здатних впровадити довгострокову стратегію розвитку країни.

«Саме на місцях починаються зміни, те оновлення країни, якого українці давно чекають. Наша команда наближає ці зміни. Сьогодні перемагаємо на місцях — завтра переможемо на парламентських виборах. Справжній розвиток держави має розпочатися з оновлення політичної системи, в якій відбуватиметься конкуренція програм, ідей і смислів, а не олігархічних гаманців. І пріоритетом діяльності держави має бути Людина як найвища цінність», – переконаний Віталій Скоцик.

 

Нагадаємо, після обрання в кінці 2014 року Віталія Скоцика головою Аграрної партії політична сила отримала «нове дихання».  За цей час аграрії оновили символіку, прийняли новий статут та нову програму партії, переформатували саму систему управління партією та завели в органи місцевого самоуправління уже близько 4 тисяч депутатів різного рівня.

Аграрна партія за 2017 рік суттєво наростила підтримку (ГРАФІКА)
Позначено на: