У чотирьох з п’яти міських рад, по яких вже відомі результати виборів в ОТГ, Аграрна партія має 18 депутатських мандатів зі 104-х, а це – 17,3%! Такими є офіційні результати виборів в ОТГ 24 грудня.

Крім того, Аграрна партія отримала понад 14% – це частка обраних депутатів, які висувалися кандидатами від Аграрної партії у загальній кількості обраних депутатів, які висувалися кандидатами від партій.

За результатами, які вже надійшли з 50-ти місцевих рад, Аграрна партія впевнено посідає третє місце з-поміж 42 партій, що брали участь у цих виборах.

«Сенсації немає. Треба розуміти, що соціологія показує лише настрої людей, а от найточніші рейтинги складають самі виборці на дільницях. За п’ять хвиль вибори в ОТГ охопили уже біля 6 млн. людей. Ці вибори проявили віртуальність рейтингів багатьох політсил, яких немає у селах і містечках. Більшість партій в Україні побудовані як театри одного актора – публічного лідера чи олігарха. Виборці прекрасно бачать, хто реально працює у громадах, а хто присутній лише на телеекрані. Люди втомилися від порожніх балачок і популізму, скандалів і корупції. Зараз, на наших очах із виборів до ОТГ починається зміна політичного ландшафту країни. На перший план виходять відповідальні місцеві лідери, що працюють, а не грабують. Утверджуються ідеологічні партії нової якості, що здатні реалізувати довготривалу стратегію розвитку України», – говорить лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

В активі партії – 119 депутатських мандати з 1009. 117 обраних депутатів висувалися кандидатами від партії, ще два – йшли як самовисуванці.

Наразі на сайті ЦВК все ще не оновлюється інформація щодо результатів виборів у 51-й ОТГ, які відбулися 24 грудня минулого року. На веб-сторінці Комісії (станом на 13:00, 4.01.18) все ще відсутні дані у одній, останній громаді – Кам’янка-Бузькій міській раді Кам’янка-Бузького району Львівської області.

Нагадаємо, на виборах до ОТГ 29 жовтня Аграрна партія отримала третє місце – 419 її кандидатів стали депутатами. Із них 391 депутати висувалися партією – це 12,1% від числа усіх обраних депутатів, що висувалися партіями. Ще 28 членів Аграрної партії перемогли як самовисуванці. В органах місцевого самоврядування уже працює понад 4 тисячі депутатів від Аграрної партії.

Аграрна партія посіла 3 місце на виборах 24 грудня – дані ЦВК
Позначено на: