В українських школярів, для яких Аграрна партія організувала безкоштовне навчання у Польщі, завершились зимові канікули. Більше 80 учнів, першо- і другокурсники польських професійно-технічних навчальних закладів, повернулися до міста Ключборк Опольського воєводства. Як завжди, під пильним наглядом координаторів проекту – Валерія Скоцика, Івана Гнатюка і Тетяни Крилач.

«Кордон перетинали під бурхливі оплески дітей! При чому двічі – і як поверталися додому, адже школярі мріяли швидше обійняти рідних. І з не менш бурхливими оваціями учні від’їздили до Польщі. Адже у Ключборку зустріли багато друзів та й уже скучили за навчанням», – розповідає координатор проекту, помічник керівника служби голови Аграрної партії Тетяна Крилач.

Цього разу до Польщі школярів супроводжували і їхні батьки. Аби вкотре пересвідчитися, що діти – в надійних руках, живуть і навчаються в комфортних умовах, під наглядом професійних педагогів.

«Хоч вся інформація про учнів, всі оцінки є у електронній базі, однак, як-то кажуть, батьківське серце спокійніше, коли побачити все на власні очі. Класні керівники і цього разу дуже хвалили українських школярів, відзначали високі досягнення наших дітей, особливо з іноземних мов, фізики, інформатики та математики», – каже Тетяна Крилач.

Нагадаємо, вже другий рік поспіль Аграрна партія організовує безкоштовне навчання в Польщі для українських школярів із усіх куточків України. Серед них, в тому числі, й діти з малозабезпечених сімей, родин переселенців і бійців АТО. Протягом 4 років молодь здобуватиме професійно-технічну освіту у Ключборку – невеличкому містечку на кордоні з Чехією і Німеччиною. Тут злочинності практично немає. Місцеві гуртожитки комфортабельні, з гарними номерами і всіма зручностями. Всі навчальні заклади – в радіусі півтора кілометра. Є чудова спортивна база: стадіони, басейни, спортивні зали, велодоріжки і т. д.

Оплату навчання, проживання та харчування повністю бере на себе польська сторона. Також для учнів передбачено безкоштовну медичну допомогу і цілодобову опіку вихователя.

Джерело: https://agroparty.org.ua/pres-tsentr/novini/ahrarna-partiia-prodovzhuie-prohramu-bezkoshtovnoho-navchannia-ukrainskykh-shkoliariv-v-polshchi

Аграрна партія продовжує програму безкоштовного навчання українських школярів у Польщі