Учора , 14 листопада, у Слов’янську відбулося засідання виконавчого комітету Слов’янської міської партійної організації Аграрної партії України. Головою зборів виступив Водоп’янов Костянтин Миколайович. Порядком денним було оголошення питання про прийняття нових членів до Слов’янської міської партійної організації АПУ. На засідання був запрошений голова Донецької обласної організації Юрій Середа. Він особисто привітав нових членів нашої партії та вручив партійні квитки.

Юрій Іванович наголосив на важливості та необхідності кадрового поповнення, збільшення кількості партійних осередків. «Наша партія посіла третє місце на останніх виборах до об’єднаних територіальних громад, долаючи великий супротив адмінресурсу. Вибори 29 жовтня показали, що для досягнення позитивного результату та недопущення фальсифікацій необхідний всебічний контроль над виборчим процесом, обов’язкова присутність представників від Аграрної партії у виборчих комісіях», – відзначив голова. Коментуючи проект нового Виборчого кодексу України, Юрій Середа підкреслив необхідність ліквідації мажоритарної системи. У ході засідання Костянтин Водоп’янов повідомив про можливість створення первинної організації Аграрної партії у місті Святогірськ та порушив інші організаційні питання.
Учасники засідання дійшли висновку про те, що наша партія здобула заслужений рівень довіри серед суспільства, і ми повинні спільними діями її виправдати.

Вітаємо нових членів Аграрної партії України