19 грудня, у День Святого Миколая, в рамках акції “Святий Миколай крокує із Заходу на Схід” члени Добропільської районної партійної організації АПУ приєдналися до благодійної акції «Віддай серце дітям», яку проводить районна жіноча організація, а також райдержадміністрація і районна рада.

Вже 11-й рік біля новорічної красуні – ялинки зібралися благодійники, щоб виконати заповітні мрії дітлахів. Новорічна ялинка відрізняється від звичайних тим, що на її гілочках, окрім новорічних іграшок, які виготовлені дитячими руками за допомогою дорослих, висіли листівочки від дітей із побажаннями.
У цьому році подарунки і солодощі від Святого Миколая отримали діти із сімей тимчасово переміщених осіб, із багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти та діти-інваліди, діти, батьки яких воюють в зоні АТО (всього 79 дітей). А подарунки були придбані за кошти 88 благодійників – перших керівників району, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників сільськогосподарських та фермерських господарств, депутатів районної та сільських рад, сільських голів, підприємців.
У своїх листах діти просили машинки, поїзд, гелікоптер, ляльку, мольберт, книги – енциклопедії, набір для бісероплетіння, солодощі, і навіть подарувати братика чи сестричку… “Святий Миколаю, прошу тебе , принеси даруночки дітям зі школи-інтернату, прийди до всіх дітей-сиріт. Зроби так, щоб в Україні швидше закінчилась війна», – пише Артем Ляментовський , учень 4 кл. Золотоколодязянської ЗОШ.
Святий Миколай з помічниками – Ангелами не залишили без уваги всіх присутніх на святі дітей та подарували їм омріяні подарунки.
“Дуже важливо незважаючи на політичну та економічну ситуацію в країні не залишати дітей без уваги, підтримувати їх віру в дива,” – зазначив Голова Донецької обласної партійної організації Аграрної партії України Юрій Середа.

Джерело: http://dobropolrda.blogspot.com/2017/12/blog-post_99.html

Добропільці привітали дітей із днем Святого Миколая