Після переконливих і чесних перемог, які здобула Аграрна партія на виборах до місцевих громад, конкуренти не припинили спроб очорнити нашу політичну силу. Однак ми переконані, що жодна з провокацій не досягне своєї мети, а виборці Аграрної партії дадуть тверезу оцінку політикам, які програли і намагаються відігратися з допомогою брудних методів.

Протягом останнього тижня проти Аграрної партії та її лідера здійснюється масована інформаційна кампанія, побудована на відвертій брехні та маніпуляціях. Опоненти витрачають шалені кошти на публікацію замовних матеріалів провокативного змісту, намагаються очорнити партію різними незаконними способами.

Після виборів до ОТГ, що відбулися з масою провокацій проти Аграрної партії, наша команда була готова до того, що політична заздрість опонентів нікуди не зникне. Сили, що фінансуються олігархами, які роками безкарно розкрадали Україну, побачили в Аграрній партії реальну загрозу.

Беззаперечне лідерство Аграрної партії у громадах усіх регіонів, реальна підтримка людей, які бачать в нас альтернативу корумпованому режиму, є великим подразником для всієї деградованої політичної системи, яка склалася в Україні.

На жаль, у нинішніх умовах ми повинні бути готові до того, що інформаційні атаки будуть повторюватися. Адже при нинішньому становищі правоохоронних органів, які фактично обслуговують корупційний олігархічний режим, адекватного покарання для розповсюджувачів брехні чекати не доводиться. Мова йде про систему, яка не довела до логічного завершення жодну кримінальну справу щодо злочинів попередньої влади, яка гальмує створення дієвого антикорупційного суду, усіляко саботує роботу антикорупційних органів, постійно ігнорує законні вимоги громадян.

Закликаємо членів Аграрної партії, наших симпатиків і виборців не зважати на інформаційні провокації, шиті білими нитками. Ці атаки зроблять нас лише сильнішими. Ми не припинимо ефективно працювати для громад і всього народу. Ми не зрадимо своїх принципів і не відступимо від своєї мети – зміни політичної системи України і побудови справжньої держави для людей.

За нами – підтримка мільйонів українців, що повірили в можливість якісно нової політики – відповідальної, орієнтованої на потреби та інтереси народу. І ми неодмінно переможемо. Україна очиститься від ідейно збанкрутілих псевдоеліт, які чіпляються за владу всіма можливими методами, і вийде на шлях мирного процвітання.

Прес-служба Аграрної партії України

Джерело: https://agroparty.org.ua/pres-tsentr/novini/politichni-oponenti-prodovzhuyut-brudnu-piar-kampaniyu-proti-agrarnoji-partiji

Політичні опоненти продовжують брудну піар-кампанію проти Аграрної партії