17 грудня у Національному палаці мистецтв «Україна» зібралиися понад 1400 делегатів та 2000 запрошених від Аграрної партії з усіх регіонів України для проведення XIII чергового З’їзду. Захід не став формальністю. Він був дійсно широкою дискусією, під час якої політики, відомі митці, лікарі, підприємці, юристи, воїни АТО обговорили шляхи порятунку держави від нинішньої масштабної кризи. Делегати від Донецької обласної партійної організації також мали честь бути присутніми та причетними до нової історії становлення Аграрної партії України.

«Прийняті сьогодні зміни до Статуту партії та її нова Програма, новий розширений склад Президії та Політради створять необхідну базу для впевненої боротьби на майбутніх парламентських та президентських виборах,» – вважає Голова Донецької ОПО Аграної партії України Юрій Середа.

Голова Бахмутської РПО підкреслив значимість побудови партії «знизу – догори», проголошеної у її Програмі. «Я є обличчям Аграрної партії для людей своєї громади. Від моїх вчинків зокрема, та вчинків кожного окремого члена нашої політичної сили на місцях залежить чи підтримає Аграрну партію український народ, чи довірить він їй своє майбутнє,» – сказав Андрій Журавльов.

Не залишили байдужими делегатів З’їзду промови суспільно-політичних діячів нашої країни. Так після виступу Стелли Захарової Голова Слов’янської МПО Костянтин Водоп’янов відзначив актуальність проблеми участі держави у підтримці спортсменів та розвитку спорту в Україні в цілому: «Вивчаючи проблеми нашого району, разом із однодумцями у місцевій партійній організації ми вирішили всебічно підтримувати розвиток спорту серед дітей та молоді Слов’янська: запровадили систему грантів та призових заохочень за участь у змаганнях, облаштували спортивний зал на місцевому підприємстві, підтримуємо будівництво спортивних майданчиків у віддалених районах. Здоров’я нації починається з виховання спортивного духу в молоді».

Усі без винятку учасники З’їзду отримали заряд енергії та натхнення на подальшу плідну роботу і досягнення нових вершин.

«Прийняті зміни до Статуту партії та її нова Програма створять необхідну базу для впевненої боротьби на майбутніх парламентських та президентських виборах,» – Юрій Середа.