6 січня, працівники та творчі колективи Центру культури і довкілля м. Слов’янська подарували дітям незабутню новорічну виставу «Таємниця снігової троянди».

На захід були запрошені майже дві сотні учасників конкурсу ялинкових прикрас, а також їх родини. Усі без винятку стали учасниками різдвяної казки та поринули у чарівну атмосферу новорічних свят. Усмішки не залишали обличчя ні дітей, ні дорослих впродовж усієї вистави.
Наприкінці свята організатори визначили переможців конкурсу на найкращу новорічну іграшку за підсумками інтернет – голосування. Проте, жодний учасник не залишився без уваги. Працівники міської та районної рад, депутати та підприємці міста підготували для них особливі подарунки. Долучилися до акції і представники Слов’янської міської партійної організації Агрраної партії України. Симонов Семен отримав від Костянтина Водоп’янова подарунок за свою роботу “Різдвяний кошик”.

Бажаємо всім учасникам не зупинятися на досягнутому та вдосконалювати свої творчі здібності. Дякуємо організаторам за святковий настрій та очікуємо на нові неперевершені вистави!

Різдвяна казка у Слов’янську
Позначено на: