З новорічними обрядами, щедрівками та подарунками завершились новорічні свята у Слов’янську. За підтримки Міністерства культури України, відділу культури Слов’янської міської ради та місцевої партійної організації Аграрної партії України 14 січня до міста завітав столичний етно-фольклорний колектив “Калина” з програмою “Святий Миколай – дітям Сходу”.

Гостинна актова зала Школи мистецтв, що налічує 230 місць, була повністю заповнена. І це не дивно, адже вхід на захід був вільним для усіх бажаючих.
Колектив «Калина» завітав до Слов’янська вже вдруге і здивував глядачів новим неперевершеним театральним дійством. Колядки та щедрівки у його виконанні мали сучасну нестандартну обробку. Глядачі також мали змогу взяти участь у виставі, заспівати колядки чи розповісти віршика Святому Миколаю. Без уваги не залишилась жодна дитина – кожному організатори підготували солодкі подарунки.
«Повна зала Школи мистецтв!Море емоцій!Дякую організаторам!» – сказала Марина Олійник, начальник відділу культури міської ради.
Окрему подяку за організаційну підтримку в проведенні заходу адміністрація Школи мистецтв висловлює Водоп’янову Костянтину Миколайовичу.
“Нехай для кожного з присутніх це свято залишиться яскравим і казковим спогадом дитинства, яке ми з теплом будемо згадувати в новорічні свята протягом усього життя. Бо саме дитячі новорічні враження такі щирі й емоційні, неповторні та, на жаль, для нас незворотні,” – зазначив Голова Слов’янської міської партійної організації Аграрної партії України.

“Святий Миколай – дітям Сходу”