12 січня Костянтинівська райдержадміністрація зібрала небайдужих до чужої біди людей на прийом голови Костянтинівської райдержадміністрації та Костянтинівського міського голови з нагоди Різдвяних свят, де відбувся благодійний аукціон. Голова Донецької обласної партійної організації Аграрної партії України також отримав запрошення та мав нагоду бути присутнім на заході.
Благодійний аукціон був спрямований на збір коштів для допомоги Данилу Корсуну – дитині-інваліду, переселенцю з м.Донецька. Разом з родиною, дворічний малюк зараз проживає на батьківщині батька в селі Іванопілля Костянтинівського району. Допомога Данилу потрібна вже зараз, і саме завдяки аукціону з’явилася можливість врятувати життя дитини і подарувати йому щасливе майбутнє.
Роботи для аукціону були підготовлені і передані в дар учнями та педагогами закладів освіти району і працівниками клубних закладів.
Серед лотів були представлені картини та ікони вишиті бісером, кукли-мотанки, жіночі прикраси, колекція Амігурамі, кукла Тільда тощо.
У ході аукціону було реалізовано 26 лотів на загальну суму більше 70 тис. грн. Усі кошти, виручені від продажу лотів, будуть передані батькам на лікування малюка.
Активну участь в заході прийняли також члени Аграрної партії Костянтинівського району. “Робити дива в новорічні свята, об`єднавшись навколо біди дітей незахищених державою – чудовий приклад єднання міста та району. Я відчув гордість за людей яких єднає наша партія!” – зазначив Юрій Середа.

У підготовці публікації використано матеріали Костянтинівської РДА.

У Костянтинівці відбувся благодійний аукціон