Палац «Україна» гримів аншлагом. Свято чудових пісень, яскравих промов і квітів зібрало тисячі людей. Так за підтримки Аграрної партії відбувся Десятий ювілейний пісенний фестиваль «Родина» імені Назарія Яремчука.

Нечасто буває, щоб уся глядацька зала дружно підспівувала вже першу пісню з програми концерту. «Родину» ж співали всі гості палацу «Україна». З усмішками, сльозами і оплесками. Зрештою, як і всі наступні пісні – «Червону руту», «Черемшину», «Водограй»… та багато інших – найулюбленіших і вже народних, які відкрив українцям відомий естрадний співак Назарій Яремчук.
30 листопада йому мало б виповнитись 66. Щороку в пам’ять про свого тата його не менш талановиті сини Дмитро та Назарій Яремчуки організовують пісенний фестиваль «Родина» імені Назарія Яремчука. Цьогоріч – вдесяте. Ювілейний концерт вкотре відбувся за підтримки Аграрної партії.
«Українська пісня і світла пам’ять Назарія Яремчука – вічний духовний заряд, який завжди об’єднуватиме Україну. Співаки такого рівня не дають нам забути, що ми – велика культурна нація зі своїми традиціями, своєю культурою, своїм сильним голосом, який лунає на весь світ», – наголосив голова Аграрної партії Віталій Скоцик, відкриваючи фестиваль.
 Свято глядачів, гарних пісень, квітів… І, звичайно ж, народних та заслужених артистів, які виконували найвідоміші пісні Назарія Яремчука. Зіркову плеяду довершили члени Аграрної партії Дмитро та Назарій Яремчуки, які несуть по життю батьківську пісню і творчість.
«Переповнена зала палацу «Україна», теплі слова, любов, яка линула із зали на сцену і навпаки, розкішні світло, звук, екрани… Це справжнє свято української пісні. Дуже приємно, що так багато людей розділили його з нами. Дякуємо кожному, хто долучився до організації фестивалю. В першу чергу – Віталію Скоцику та Аграрній партії України. Ми без перебільшення – одна велика родина!» – сказали брати Яремчуки.За дійством у залі захоплено спостерігала мама братів Яремчуків та дружина великого Назарія Яремчука Олена Федорівна. Знову і знову глядачі підспівували… А квіти не закінчувалися.
Ведучими заходу були Василь Ілащук та Олена Кононенко.
«Народна пісня зміцнює наші родини від самого початку, від народження і до самого кінця, на все життя. Мені ж було надзвичайно почесно виконати дебютну роль ведучої знакового, 10-го ювілейного Фестивалю, який має жити довгі роки і прославляти родинні цінності, сімейні традиції і батьківську любов!» – прокоментувала керівник служби голови Аграрної партії Олена Кононенко.
Привітати і підтримати братів на велику сцену прийшли відомі артисти і гурти: Тарас Петриненко, Світлана та Віталій Білоножки, Олександр та Соня Злотник, Алла Кудлай, Павло Зібров, Оксана Пекун, Павло Дворський та чимало інших відомих і улюблених глядачами друзів.
«Я вражена тією любов’ю і щирістю, якими сповнений фестиваль пам’яті Назарія Яремчука. Дякую достойним синам легендарного батька за пісні, гарний концерт, за запрошення взяти участь! Перемог, здоров’я, достатку всій родині Яремчуків!» – побажала член Аграрної партії, Заслужена артистка України Ярослава Руденко. Як сказав зі сцени народний артист України Павло Зібров, пісні Назарія Яремчука звучали і будуть звучати вічно! Адже, тільки сильні і щирі пісні здобувають безсмертя.

Джерело: https://agroparty.org.ua/pres-tsentr/novini/festyval-rodyna-ahrarna-partiia-podaruvala-kyievu-sviato-pisni

Фестиваль «Родина»: Аграрна партія подарувала Києву свято пісні