Дорогі друзі, колеги, однопартійці!

 

2017 рік, що минув, став для нашої великої команди роком закономірних перемог.

Ми від початку розбудовували партію знизу – як незалежний від олігархії інструмент самоорганізації суспільства. Ми вели відверту розмову з людьми, 7 разів об’їхавши Україну. Ми щиро дивилися в очі своїм виборцям і працювали для них, здобуваючи підтримку конкретними справами в інтересах людини, громади, цілих регіонів і всієї країни.

 

Ми цього року були авангардом боротьби за інтереси народу. Ми зупинили дикий продаж землі, об’єднавши суспільство і зібравши 3 мільйони підписів! Запропонували формулу зваженої земельної реформи, що охоплює період до 2025 року.

 

Мораторій на продаж сільськогосподарських земель продовжено до кінця 2018 року – це перемога кожного з нас. Водночас, мусимо продовжувати боротьбу за втілення справжньої земельної реформи, бачення якої ми сформували у співавторстві з самим народом.

 

Ми стали конструктивним опонентом влади і не скотилися в популізм. Наші представники підтримують соціальну інфраструктуру в селах і містечках, допомагають армії, наповнюють бюджет, стають меценатами спортивних і культурних заходів.

 

Тому довіра до Аграрної партії постійно зростає. Люди бачать нашу реальну роботу в усіх регіонах. У 2017 році партія достойно виступила у всіх трьох хвилях виборів до ОТГ – у квітні, жовтні та грудні. Кожен раз ми впевнено входили у трійку лідерів виборчих перегонів, поліпшуючи свої попередні результати та випереджаючи більшість парламентських партій.

 

У квітні ми мали 7,8% від загальної кількості обраних депутатів (разом із самовисуванцями) та 10,1% депутатів, що висувалися партією, від загальної кількості обраних депутатів, які висувалися політичними партіями. У жовтні – 9,4% та 12,1% відповідно. У грудні (попередні дані) – 11,7% та 14,3%. Тобто, за рік рівень підтримки партії зріс у півтора рази!

 

Важливим є те, що наша політична сила здобула рівномірну підтримку по всій країні – на Півдні й на Півночі, на Сході й на Заході – і те, що ми маємо рівномірну підтримку у селах і в містах, що було доведено місцевими виборами.

 

Аграрна партія остаточно вийшла з галузевої ніші, завоювала довіру всього народу і стала реальною альтернативою фейковим політичним проектам, що перебувають на фінансуванні олігархів.

 

Ми продовжуємо оновлюватися та структуруватися. Щодня наші лави поповнюються новими членами. На останньому З’їзді ухвалили нову Програму, яка утверджує нову філософію політики, в центрі якої – Людина, її право на вільну самореалізацію і гідне життя. Ми оновили та посилили керівні органи партії, розширивши представництво регіонів.

 

Усе це – не лише зміни, що стосуються нас і наших виборців. Це етапи зміни політичної системи України, в яку ми привносимо нові підходи та ідеї, даємо дорогу незаплямованим місцевим лідерам, що готові бути драйверами змін у державі.

 

Ми обрали непростий шлях. Нам як незалежній силі протистоїть влада та олігархат зі значними фінансовими ресурсами. Але навіть у цих умовах ми впевнено перемагаємо і ростемо заради України.

 

Переконаний, із наших нинішніх перемог виростає перемога всієї країни. Ми здатні стати дієвою парламентською силою, що забезпечить стабільний розвиток України на основі довготривалої стратегії дій. Успішна людина, заможна родина, сильна громада і міцна держава – ось ті щаблі розвитку, які ми маємо пройти як нація. Аграрна партія – надійний дороговказ на цьому шляху.

 

Вітаю всіх із нашими спільними перемогами! І бажаю в наступному році примножити всі ті здобутки, які маємо завдяки чесній праці, ідеям та любові до людей і рідної землі!

 

З Новим роком і Різдвом Христовим! Слава Україні!

 

Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик

Час наших перемог: Звернення лідера Аграрної партії щодо підсумків 2017 року
Позначено на: