12 травня, вже п’ятий рік поспіль, в Добропільському районі відбувся фестиваль сімейної творчості «Весела родина». Традиційно фестиваль пройшов у Будинку культури села Вірівка, де організаторами стала гостинна та талановита родина Рязанцевих.

Фестиваль «Весела родина» – це цілий рік підготовки до нього. Районні працівники культури  відбирають талановиті сім’ї, проводять з ними репетиції, готують на кожну родину-учасницю відеовізитівку, допомагають підвищити вокальну та хореографічну майстерність учасників.

Крім того, під час проведення фестивалю, проходить виставка декоративно-прикладного мистецтва районних майстрів.

За рахунок коштів меценатів та спонсорів фестивалю всі учасники отримують почесні грамоти та  пам’ятні подарунки.

Запрошення на фестиваль отримав й голова Донецької обласної партійної організації Аграрної партії України Середа Юрій Іванович, який також є депутатом Добропільської районної ради. Шановному гостю було надано вітальне слово, під час якого Юрій Іванович привітав всі родини та присутніх гостей, побажав успіхів учасникам, та з нагоди Дня матері – висловив слова подяки найдорожчим людям – нашим матерям.

Завдяки фестивалю родинної творчості, щороку виявляються талановиті родини Добропільщини, які продовжують розвивати свої творчі здібності та приймати участь у різноманітних районних заходах.

         

На Добропільщині відбувся фестиваль «Весела родина»