Грушевий Віталій Миколайович народився 30 листопада 1966 року в селищі Володарське (нині Нікольське) Донецької області в звичайній сільській родині. Батько працював водієм, а мати – у місцевому колгоспі.

З юнацьких років Віталій Миколайович почав займався вільною боротьбою, потім карате. Перемагав на багатьох престижних змаганнях, став кандидатом у майстри спорту. Спортивне захоплення виховало в ньому стальний чоловічий характер й прагнення досягати мети.

Після закінчення школи вирішив піти по спортивній стезі та вступив до Донецького технікум фізичної культури, де отримав диплом  тренера-викладача. По закінченню технікуму Віталій Миколайович пройшов строкову службу в армії,  а після армії вирішив продовжити освіту та вступив до Слов’янського педагогічного інституту,  який  закінчив у 1994 році.

Здобута освіта дала змогу працювати вчителем фізкультури в школі с.Бойове, де Віталій Миколайович привчав дітей любові до спорту, самодисципліні та прагненню досягати мети.

В 1999 році Віталій Миколайович почав займатися новою для себе справою – очолив колективне фермерське господарство «Грушевий В.М». Спочатку бракувало техніки, спеціалістів та досвіду, проте завдяки цілеспрямованості керівника, підприємство вдало долало всі труднощі на своєму шляху. Отримавши досвід, в 2006 році організував власне фермерське господарство  «Ранок-Агро».

Після 25 років роботи у школі повністю присвятив себе землеробству, яке  вимагало все більше часу.

Керуючи підприємством, Віталій Грушевий зарекомендував себе як грамотний та професійний керівник. Енергійний, з діловою хваткою, він постійно підвищує свій професійний рівень, впроваджує передові технології, використовує новітні сорти сільськогосподарських культур, а хлібна нива за те платить добрим врожаєм.

Має доброзичливі відносини зі своїми підлеглими, не вважає за сором прислухатись до їхніх порад. Прагне створити комфортні умови для кожного свого працівника. На його підприємстві панує дружня робоча атмосфера, постійно оновлюється техніка, залучаються молоді спеціалісти, своєчасно отримується гідна заробітна плата.

Грушевий В.М. є постійним спонсором місцевих спортивних змагань, благодійником місцевої школи та садочка. Його доброю традицією стало щорічне преміювання кращих спортсменів та відмінників школи. Жодного року свято села не проходить без його підтримки та допомоги.  Вирішив давні проблеми села з водопостачанням.

Діяльність Грушевого відзначена почесними грамотами та подяками. Місцева спілка фермерів одноголосно підтримала його кандидатуру очолити фермерську районну організацію, а місцеве населення довірило представляти свої інтереси в районній раді. В 2017 та 2018 роках отримав перемоги в обласному конкурсі та став «Кращим підприємцем року».

Ще одним із видів діяльності Віталія Грушевого є політична діяльність, він очолює Нікольську районну партійну організацію Аграрної партії України. Метою його політичної діяльності є відстоювання  інтересів селян.  Прагне у цей складний час зробити все, щоб не збідніла українська земля у рідному краю, а земляки мали робочі місця у своїй країні.

Віталій Миколайович має дружину, сина та онучку. Їх тепло та підтримка допомагають здолати будь-які труднощі, тому є найголовнішою цінністю у житті

Грушевий Віталій Миколайович