Кеба Олександр Миколайович народився 23 січня 1958 року в селищі Ларине, яке розташовано в передмісті Донецька. Ріс в багатодітній родині серед чотирьох дітей, де був найстаршим.

Батько-агроном змалечку брав його з собою на роботу. Часом складна, напружена, але цікава та важлива професія зацікавила Олександра Миколайовича. Після закінчення школи, в 1975 році успішно склав іспити та вступив на агрономічний факультет Ворошиловградського сільськогосподарського інституту, по закінченні якого отримав диплом вченого-агронома з відзнакою.

Дипломований спеціаліст одразу почав працювати за фахом у радгоспі «Тепличний», але згодом його призвали до лав армії, з якої повернувся в 1982 році та одразу й одружився.

Ще під час служби Олександру Миколайовичу надійшла пропозиція стати головним агрономом радгоспу «Молочний», розташованого в Красноармійському районі. Молодий та амбітний спеціаліст погодився на цю пропозицію.

Пропрацювавши на великому підприємстві та здобувши необхідні практичні навики, заслужено отримав посаду головного агроному Красноармійського району. З тих пір по агрономічним показникам район входив до трійки кращих по Донецькій області.

На початку тяжких 90-х, Олександра Миколайовича Кебу обирають головою колективного сільськогосподарського підприємства імені 22 Партз’їзду. В 2000 році,  після Указу про розпаювання колгоспних земель, Олександр Миколайович реформував господарство, створивши агрофірму «Лисівська». З тих пір є незмінним директором успішного підприємства.

Шлях до успіху був не завжди гладким, але невтомною працею, сильним характером та багатим досвідом досягнув чималих здобутків. Підлеглі Олександра Миколайовича вважають його справжнім професіоналом, який намагається оточити себе такими ж відданими своїй справі людьми.

З метою захисту інтересів сільського населення, в 1998 році приєднався до Аграрної партії України. Очолює партійний осередок в Покровському районі та є заступником голови Донецької обласної партійної організації Аграрної партії України. В 2015 році був обраний депутатом районної ради.

Олександр Миколайович сповна виправдовує довіру своїх виборців. Постійно підтримує місцеву школу у необхідному та сучасному обладнанні, вирішує поточні проблеми місцевого населення, яке звертаються до нього за допомогою.

Має численні відзнаки за свою багаторічну діяльність, а в 2017 році став переможцем обласного конкурсу «Кращий підприємець року». Таке високе звання Олександр Кеба заслужено отримав завдяки своїй чесній праці та цілеспрямованості.

Вільного часу у Олександра Миколайовича майже не має, але коли є можливість, залюбки проводить його на рибалці або полюванні. Найбільшим же своїм захопленням вважає виноградарство.

Дружина – Наталка Іванівна, завжди підтримує свого чоловіка, а сини Юрій та Микита не тільки допомагають, а й з задоволенням та захватом переймають досвід  свого гідного для приклада батька.

Кеба Олександр Миколайович