Щорічно, 30 вересня, в Україні відзначається день бібліотек.

Сьогоднішні українські бібліотеки цілком відповідають умовам сучасності. Там є  не тільки друковані видання, а й встановлені сучасні комп’ютери, щоб кожен відвідувач міг безкоштовно скористатися пошуком потрібної інформації через мережу Інтернет. Чимало бібліотек мають власний сайт, на якому анонсують майбутні заходи: вікторини, літературні свята, виставки або цікаві зустрічі з авторами та краєзнавцями. Саме єднання традиційних та новітніх інформаційних ресурсів є важливим елементом сучасної бібліотеки, яка стає цікавим центром дозвілля.

Однією з найкращих бібліотек Донецької області вважається  Добропільська центральна міська бібліотека.  Таке високе звання є цілком заслуженим, адже 24 вересня 2018 року Добропільська ЦМБ стала переможцем обласного конкурсу «Краща бібліотека року» у номінації «БІБЛІОТЕКА. ГРОМАДА. СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО». Також в активі професійного колективу бібліотеки, яким керує Ладченко Олена Віталіївна – є перемога в конкурсі Українського культурного фонду. Бібліотека отримала грант на півмільйона гривень для реалізації свого проекту під назвою «Мережа інклюзивно-мистецьких просторів».

На базі Добропільської ЦМБ постійно проходять різноманітні заходи: створюються мультики, проводяться цікаві зустрічі, екскурсії та літературні уроки. Бібліотека співпрацює з місцевими громадськими організаціями та завжди відкрита до участі в культурно-освітньому житті міста.

Щоб привітати колектив з професійним святом, до бібліотеки завітала активна молодь Добропілля, яка входить до організації «Молодіжного крила» Донецької обласної партійної організації Аграрної партії України. Молоді люди подарували бібліотеці різноманітну літературу та авторську книгу лідера Аграрної партії України Віталія Скоцика «Як нам жити в епоху змін?»

Також з керівником бібліотеки обговорили можливі шляхи співпраці щодо популяризації та залучення місцевого населення до відвідування бібліотек міста, до активного користування спектром послуг, які  пропонують зараз міські бібліотеки. Олена Віталіївна гостинно запросила активістів відвідати найближчі заходи в Добропільській ЦМБ.

Вітаємо працівників бібліотек зі святом!