На цьому тижні, у столиці, відбулася зустріч представників Донецької обласної партійної організації, під головуванням Юрія Середи з командою Центрального апарату Аграрної партії України, та особисто з лідером партії – Віталієм Скоциком.

Під час зустрічі, яка проходила у форматі діалогу, обговорювалися питання рейтингу Аграрної партії в Донецькому регіоні, розбудови структури партії в області, ефективної роботи місцевих партійних організацій. Обговорювалися й проблеми, які зумовили повну зневіру населення до влади будь-якого рівня. Міркували, що заважає українцю бути сьогодні не тільки заможним, а й взагалі почутим.

Делегація проінформувала про свої здобутки та плани, які стосуються збільшення позитивного рейтингу Аграрної партії в Донецькій області. Актуальним на сьогодні стоїть питання створення обласного Молодіжного крила – об’єднання соціально активної молоді, якій не байдуже майбутнє України. Саме молодь має значний потенціал для втілення всіх ідей, які є в активі обласної організації.

До парламентських виборів залишається трохи більше року. За цей час маємо довести виборцям Донеччини, що Аграрна партія має чіткий план рятування країни. Стратегія розвитку політичної сили розроблена таким чином, щоб зробити потужний середній клас не примарою, а сучасною реалією нашої держави.

Проведена зустріч мала конструктивний характер та дала багато підґрунтя для роздумів щодо подальшої роботи в регіоні. Маємо сподівання, що за підтримки місцевого населення, зможемо реалізувати все задумане та розпочати позитивні зміни в житті мешканців області.

Візит до Києва. Результати зустрічі голови Донецької обласної партійної організації Аграрної партії України Юрія Середи з лідером партії Віталієм Скоциком