Євтушенко Віктор Іванович народився 25 січня 1954 року в с. Ганнівка Сумської області, в інтелігентній сільській родині. Так сталося, що матері Віктора Івановича – вчительці місцевої школи, самій довелося виховувати трьох дітей.

З дитинства Віктор Іванович був сумлінним, розумним, працьовитим. Після закінчення школи вступив до Сумського військового училища. Але вже за місяць навчання зрозумів, що військова справа – не для нього. Згодом покинув навчання і поїхав до села  працювати механізатором.

Зрозумівши, що великих успіхів без освіти не досягти, Віктор Іванович подає документи до Харківського зооветеринарного інституту. Захоплення тваринництвом, а особливо – птахівництвом, допомагає йому здати всі іспити на відмінно і вступити до інституту. Під час навчання, він не тільки здобуває освіту, а й підкріплює отриманні знання практикою, працюючи в господарстві при інституті.

Отримавши червоний диплом і розподіл в Луганську область,  Віктор Іванович поїхав працювати технологом. Та незабаром його забрали до армії, звідки  звільнився лейтенантом запасу. Після армії зустрічає своє кохання та одружується. Молода родина переїжджає до Донеччини будувати своє майбутнє.

На початку кар’єри Віктор Іванович працює обліковцем птахофабрики ім. Володарського,  далі бригадиром, старшим зоотехніком. З 1978 по 1982 роки займав посаду начальника тваринницької галузі підприємства. Згодом – посада головного технолога однієї з найбільших  птахофабрик України – Єнакіївської. Пізніше, за високі професіональні якості, був назначений заступником  директора з матеріально – технічного забезпечення птахофабрики. За час роботи на підприємстві відвідав майже всі куточки Європи в пошуках вдосконалення виробництва та модернізування обладнання. Працюючи, зміг отримати ще одну вищу освіту – економічну, закінчив аспірантуру.

Керівництво області цінувало такого спеціаліста, тому і запропонувало Віктору Івановичу посаду директора яєчного виробництва, до якого входило 11 птахофабрик. На даній посаді він отримав досвід заснування великої птахофабрики практично «з нуля».

За значні особисті внески в розвиток агропромислового виробництва, в 2017 році отримав звання «Заслужений працівник сільського господарства України».

Наразі, Віктор Іванович займається підприємництвом. Спеціалізується на виробництві інкубаційного яйця курей-несучок м’ясних порід. Продовжує вдосконалювати виробництво новітніми технологіями та створювати нові робочі місця. За для цих цілей зміг отримати грант Донецької ОДА «Український донецький куркуль». Вважає, що отримати грантову підтримку йому допоміг досвід, здобута освіта та любов до своєї справи. Декілька разів на сезон, Віктор Іванович безкоштовно роздає місцевому населенню близько 20000 курчат. Місцеві жителі вдячні йому за таку допомогу, адже в умовах сьогодення це є чималою підтримкою для кожного з них.

12 років Віктор Іванович був заступником міського голови міста Лиман. Зараз є депутатом міської ради від Аграрної партії України та очолює її міську партійну організацію. Є одним з найідейніших серед партійців Донецької області.

Відпочиває Віктор Іванович на полюванні. Відноситься до свого хобі розважливо та відповідально. Але найбільше тепло для душі відчуває серед своєї великої родини. Має дружину, сина, доньку та чотирьох онуків. Найменша Варвара ніколи не дає дідусю сумувати, а навпаки спонукає його на подальшу діяльність.

Євтушенко Віктор Іванович