Журавльов Андрій Володимирович народився 4 квітня 1978 року в селі
Переїзне Артемівського (Бахмутського) району Донецької області. Після закінчення місцевої школи вступив до Артемівського індустріального технікуму, де отримав освіту механіка. Зупинятися на отриманих знаннях Андрій Володимирович не став, заочно отримав вищу економічну освіту в Краматорській державній машинобудівній академії.

Свої перші гроші Андрій Володимирович почав заробляти вже в 16 років, працюючи на тракторі Т-74 у рідному селі. Потім працював слюсарем у місті Сіверськ на підприємстві «Маштехсервіс». Але весь цей час міркував продовжити справу дідів-прадідів та зайнятися землеробством.

Зустрівши свою половинку Людмилу, Андрій Журавльов одружився.  Погляди подружжя щодо майбутнього збігалися, тому в 2000 році придбали власну сільськогосподарську техніку та зайнялись сільським господарством.
Так, поступово розвиваючи свою діяльність та долаючи всі перешкоди, в 2006 році молоде подружжя створило підприємство «Журавушка 2006». Невелике, але стабільне та перспективне господарство займається вирощуванням зернових. У власності є чимало сільськогосподарської техніки, в тому числі найсучаснішої.

Андрій Володимирович прагне слідувати новим технологіям в сільськогосподарській галузі, відвідує тематичні форуми та виставки. На одному з таких заходів познайомився з головою Аграрної партії Донеччини – Середою Юрієм Івановичем. Захопився ідеями політичної сили, що відстоює інтереси аграріїв країни, та без вагань погодився очолити Бахмутську районну партійну організацію. Адже партій в Україні багато, а представляти та захищати селян майже нікому. Тому разом з небайдужими однопартійцями робить добрі справи задля щасливого майбутнього нашої країни.

Андрій Володимирович дбає про рідне село та його мешканців: зробив освітлення на вулицях Переїзного, посадив дерева, вирівняв проблемні ділянки доріг, допомагає будувати дитячий майданчик. Не тільки розважатися, а й отримувати знання сільська малеча має в сучасних умовах. Тому вже другий рік поспіль Андрій Журавльов до свята   1 Вересня дарує місцевій школі інтерактивні дошки, а первачкам – вишиванки. А ще продовжує добру справу свого батька – преміювання старанних та здатних школярів, це не аби як їх стимулює.

Поважають родину Журавльових люди, тому і довіряють. Андрія Володимировича вдруге обирають депутатом Бахмутської районної ради, а його дружина Людмила в вересні 2018 року впевнено перемогла на виборах депутатів Званівської сільської ради.

Працьовите подружжя є гарним прикладом і для своїх дітей – 17-річної Анастасії та 12-річного сина Кирила. Донька навчається на першому курсі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. А син жваво цікавиться землеробством та при першій змозі допомагає батькові у поточних фермерських справах.

Андрій Володимирович – справжній патріот своєї держави.

Не словом, а ділом – це про нього!

Журавльов Андрій Володимирович