Поляцьковий  Анатолій  Миколайович народився 7 березня 1952р.  у  смт Новотроїцьке Волноваського  району Донецької  області в працьовитій селянській родині.  Вже з дитинства проявляв турботу про домашніх тварин, а тому, закінчивши навчання у школі, вступив до Приазовського  сільськогосподарського технікума на спеціальність зоотехнія.

Свою професійну діяльність Анатолій Миколайович розпочав у провідному підприємстві радгосп «Берестовий» на посаді бригадира, а згодом став головним зоотехніком.

Як кажуть, знань багато не буває. Тому Анатолій Поляцьковий продовжив освіту у Харківському вете­ринарному інституті за спеціальністю зооінженер. Успадкована працьовитість та здобуті знання не минули даром і після отримання вищої освіти він стає керівником зоотехнічної служби господарства. Впевненість у власних силах та повага серед колег посприяли тому, що в 2000 році Анатолій Миколайович був обраний головою СТОВ «Злагода», створеного на базі КСП «Берестовий», яким і керує по теперішній час.

За свою трудову діяльність Анатолій Миколайович Поляцьковий додав до свого активу значну кількість досягнень: він став головою ради сільгосппідприємств Костянтинівського району; з 2002 року є депутатом Костянтинівської районної ради, в якій очолює постійну комісію з питань АПК, екології та земельних відносин. Визнаний в своєму районі «Кращим підприємцем року у галузі сільського господарства»; нагороджений відзнакою Аграрного союзу України. За вагомий  внесок  у розвиток місцевого  самоуправління  та сільськогосподарського виробництва, Анатолію Миколайовичу  присвоєно звання «Почесний громадянин Костянтинівського району».

Небайдужий  Анатолій  Миколайович  й  до турбот  громади. Він завжди допомагає  вирішувати соціальні проблеми сільської місцевості, постійно спілкується з місцевим населенням, займається благодійністю. Будучи аграрієм, не міг не звернути увагу на таку політичну силу як Аграрна партія України. Інтереси та ідеї партії зацікавили Анатолія Поляцькового, сьогодні він є одним з найактивніших членів Костянтинівської районної партійної організації Аграрної партії України.

Дружина Людмила  Павлівна,  діти  Наталія та  Олександр допомагають  відчути  родинну підтримку та надихають на подальшу плідну працю. А онуки Микита та Андрій є найбільшою відрадою, з  ними Анатолій Миколайович може повністю відволіктися від повсякденних турбот.

Одним словом, «Злаго­да» у Анатолія  Миколайови­ча в роботі, «злагода» – у душі!

 

 

Людина з великої літери Костянтинівського району