Сьогодні, 25 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету Донецької обласної організації Аграрної партії України під головуванням очільника Аграрної партії нашого регіону Юрія Середи. Під час засідання члени виконкому розглянули актуальні питання перед проведенням регіональної конференції.

Так, в ході засідання розглянули важливі питання напередодні проведення регіональної конференції Донецької обласної організації Аграрної партії. Зокрема, обговорили питання подальшої розбудови організації, та з метою її подальшого функціювання, вирішили звільнити голову, заступника голови та розпустити виконавчий комітет і ревізійну комісію Великоновоселківської районної організації АПУ та визначились з кандидатурою, яка тимчасово очолить організацію. Виконуючим обов’язки голови призначено Олександра Філахтова.

«Наша організація розвивається у вкрай важкі часи, але, не зважаючи на труднощі, вона все ж таки є – і ми точно не стоїмо на місці. Так, ми ще на етапі становлення, але в нас вже є свої досягнення і здобутки – ми успішно долаємо всі юридичні питання, укріплюємо районні партійні осередки, почали активно створювати нові первинки. В нас є надійна та амбіційна команда, яка, я впевнений, зможе досягти значних результатів. До нас долучаються сильні лідери, справжні господарі, готові протистояти всіляким тискам і адмінресурсам, що хочуть і знають як захистити свої права та як не дати вкрасти нашу землю. Попереду багато роботи: залучення якісних кадрів, нових членів партії та поширення ідеології Аграрної партії до інших міст і районів, що ще не входять в структуру Донецької організації. Та головне – і я це завжди підкреслюю – не втратити довіру людей до нашої політичної сили та розширювати мережу партійних осередків Аграрної партії в регіоні», – відзначив Юрій Середа.

В ході засідання виконкому розглянули важливі кадрові питання. В цей день членам виконавчого комітету Юрій Середа представив новообраного голову Артемівської та Володарської районної  партійної організації Аграрної партії. В результаті проведених місцевих конференцій керівниками політичних осередків обрано Андрія Журавльова (Артемівська) та Віталія Грушового (Володарська).

«Сьогодні ми прийняли ряд важливих питань для нашої організації. Багато вже зроблено з моменту відродження партійної організації на Донеччині. Ми маємо багато планів та ідей, які вже почали втілювати в життя. На даний час, на перше місце ставимо кадрову політику, розширення партійної мережі та популяризацію Аграрної партії  в нашому регіоні», – наголосив заступник голови Донецької обласної організації Аграрної партії України Віктор Євтушенко.

Окрім того, представники Аграрної партії Донеччини обговорили організаційні питання та виокремили пріоритетні напрямки роботи на найближчий час.

Відбулось засідання Аграрної партії Донеччини