Хіба ми не знайомі з ситуацією, коли ім’я депутата своєї виборчої дільниці ми бачили востаннє в списках претендентів в день виборів? І потім, упродовж довгих чотирьох років намагалися до нього додзвонитися, достукатися, іноді навіть не знаючи, де і коли приймає наш обранець. Ми багато разів помилялися. І сьогодні, дивлячись на нинішній депутатський корпус Слов’янської міської ради, не про багатьох можна сказати, що цей депутат прийшов працювати саме заради людей, що довірили йому свої проблеми, а не в гонитві за рейтингом своєї політичної партії або заради особистих амбіцій.

Але амбіції, стикаючись з реаліями дійсності, рано чи пізно затихають, а партії, що міняють своє забарвлення і назви кожні чотири роки, сходять у небуття. Тих, хто просто просиджує свої місця в сесійному залі,  горланячи і усіх розкритиковуючи, і тих, хто прийшов наполегливо працювати, відрізняє і манера поведінки, і результати конкретно зроблених справ.

Не вперше на ім’я міського голови Слов’янська приходять листи подяк депутатам міської ради від Аграрної партії України Костянтину Водопьянову і Віктору Сергійовичу Смирному. Попри те, що їх виборці живуть у віддаленому районі міста, Костянтин Миколайович і Віктор Сергійович знаходять і час, і можливість вислухати, підтримати і допомогти.

А на першому місці, звичайно, діти підшефного дитячого саду № 11 ” Струмок”, де депутати бувають не просто частими гостями, але і надійними помічниками і партнерами. На новорічні свята – подарунки і поїздки на святкові мероприємства, а в повсякденному житті – зміцнення матеріально-технічної бази дошкільної установи, ремонт харчоблока і підсобних приміщень.

Ось короткі витяги з листів подяк завідувачки дитячим садом Вікторії Валеріївни Лічман : “Від імені дітей, педагогів і батьків дитячого саду № 11 ” Струмок” виражаю величезну вдячність депутатам Слов’янської міської ради Костянтину Миколайовичу Водоп’янову і Віктору Сергійовичу Смирнову. Справжній чоловіки – вони не залишаються байдужими до проблем дитинства. Відповідальність, чуйність, порядність – риси людини, яку обрали городяни для захисту своїх інтересів і які властиві нашому обранцеві”… “В наш нелегкий час гостро відчувається недолік спілкування дітей з прекрасним, тому увага Костянтина Миколайовича до цієї проблеми заслуговує величезної поваги співробітників і батьків наших малюків”… “Дякуємо за те, що в скрутні часи ви завжди поруч і готові допомогти і підтримати. Бажаю усім жителям Слов’янська мати на своїх ділянках таких же депутатів, більше зважено і уважно відноситься до кандидатів в усі ешелони влади і раціонально аналізувати, хто з них може реально допомогти, а хто обмежується лише тимчасовими обіцянками в години виборчих кампаній”.

Коли депутат від народу