Напередодні професійного свята працівників аграрної галузі на питання журналіста видання «Вперед» відповідав Андрій Журавльов, голова Бахмутської районної організації Аграрної партії України. «Партій у нас багато. Але коли дивишся на Верховну Раду, то розумієш, що представляти і захищати інтереси сільського населення, аграріїв по-справжньому нікому» , – сказав Андрій Журавльов.

У своєму інтерв’ю він також зазначив: «У нас країна якраз, мабуть, не менше ніж наполовину аграрна, адже відсотків 50 грошей для держави заробляє сільське господарство. Тому коли я познайомився з керівництвом обласного осередку Аграрної партії, з її головою, досвідченим керівником Юрієм Івановичем Середою і отримав пропозицію створити та очолити Бахмутську організацію, то погодився без вагань. Але за однієї умови: нічого не повинно вирішуватись «нагорі» без урахування нашої думки – тих, хто входить до первинних осередків. Зараз в Аграрній партії рахуються з думкою рядових партійців, цим, як я вважаю, вона відрізняється від інших партій. Наше завдання – достукатися до людей, щоб отримати їх підтримку. Адже без цього не вдасться втілити у життя ніякі плани, ніякі, навіть найкращі ідеї».
Відповідаючи на питання про проблеми, що заважають розвитку сільського господарства та переробної галузі та повинні бути вирішені в країні найближчим часом, Андрій Володимирович сказав: «Треба повернути селянам податок на додану вартість, тобто перестати стягувати ПДВ з сільгоспвиробників. Ті 20 відсотків давали можливість господарствам розвиватися, наприклад, купувати нову техніку. Треба розвивати село, створювати робочі місця, щоб тут залишалася молодь, щоб була сучасна інфраструктура – школа, медичний заклад, культурний центр… Звичайно, якщо в селі залишилось п’ять хат, то обіцяти все це його жителям було б верхом популізму. Але треба зробити так, щоб не занепадали далі великі та середні села. У цьому плані партія працює над тим, щоб притягнути у села грантові кошти. А також партія потурбувалась про те, щоб ті, кому це потрібно, могли отримати безкоштовну юридичну консультацію».
Стосовно опозиційної позиції Аграрної партії Андрій Журавльов відповів наступне: «Ми займаємо конструктивну позицію. На виборах званівського сільського голови підтримали кандидата від владної політсили Олександра Білицького. Але сказати, що ми практично повністю підтримуємо владу, було б зовсім неправильним. Якщо дії влади, як ми вважаємо, ідуть на користь селу і країні в цілому, то в цьому підставимо владі партійне плече, а якщо ні, то її дії ми будемо піддавати критиці та пропонувати свої рішення. Хоча ми розуміємо, що кошти – у влади, і треба змусити її направити їх на розвиток українського села. Поки що держава не підтримує по-справжньому тваринницьку галузь. А от Аграрна партія, якщо буде мати реальний вплив на прийняття рішень на рівні держави, обов’язково приділить розвитку тваринництва і переробної галузі належну увагу».
Під час інтерв’ю журналіст висловив думку про те, що люди йдуть за тим, хто сам для них щось робить, дбає про їх добробут. У відповідь на це голова Бахмутської районної організації Аграрної партії сказав: «Ми зробили на вулицях нашого Переїзного освітлення, встановили огорожу на кладовищі. Посадили на території села дерева, зараз хочемо створити справжній парк, щоб людям було де відпочити, розважитись. Ще мій покійний тато Володимир Анатолійович започаткував традицію надавати учням Переїзнянської школи премії. Я продовжую цю справу і бачу, що це є стимулом до навчання. Є приклади, коли учні стали навчатися без трійок. Придбали інтерактивні дошки, щоб навчатися дітям можна було в сучасних умовах. Планів багато. І тут я розраховую на те, що наша районна партійна організація, яка буде розростатися і яка об’єднає патріотів, людей, які прагнуть зробити країну, села по-справжньому багатими, обов’язково допоможе втілити їх у життя».
Андрій Журавльов також привітав аграріїв: «Хочу поздоровити усіх працівників сільського господарства району з професійним святом, побажати успіхів. Хай збудуться всі наші мрії!».

Підставимо селу своє плече