8 грудня у місцевому Центрі культури та дозвілля урочисто вітали працівників Слов’янської міської ради, депутатів, ветеранів держслужби та керівників комітетів мікрорайонів міста.

“Ми та гілка влади, яка знаходиться найближче всіх до народу. Дуже важливо зберегти, примножити та дорожити довірою, яку нам надано. Адже маючи цю довіру ми з вами можемо зробити ще дуже багато важливих справ.”, – сказав міський голова Вадим Лях. Винуватці свята зазначили, що працюють для людей, і роботу свою полюбляють.
Вадим Михайлович привітав зі святом не тільки держслужбовців, а й депутатський корпус. Почесні грамоти за високий професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків отримали депутати від Аграрної партії – Віктор Смирнов та Костянтин Водоп’янов.
Місцеві творчі колективи привітали присутніх своїми яскравими та талановитими виступами. Родзинкою свята став виступ заступника та начальника відділу культури міської ради з піснею “Нас бьют – мы летаем, смеёмся и плачем, внизу оставляя свои неудачи!”.

Словя’нська міська рада відсвяткувала День місцевого самоврядування