Учора, 29 листопада 2017 року в с.м.т. Велика Новосілка було проведено Конференцію Донецької обласної організації Аграрної партії України. Незважаючи на примхливу погоду та далеку дорогу на конференції були присутні 39 делегатів з 12 партійних організацій.

Голова мандатної комісії Ковальова Вікторія Володимирівна зазначила, що із зареєстрованих на території Донецької області сімнадцяти районних та трьох міських партійних організацій Аграрної партії України з вісьмома із них втрачено зв’язок внаслідок проведення АТО на території області.
Відкрив конференцію Голова Донецької обласної партійної організації Юрій Середа. «Шановні колеги! 2018 рік, зокрема квітень, буде врожайним на вибори до об’єднаних територіальних громад у нашій області, і ми повинні бути готовими запустити в райони потяг із нашими пасажирами, отримавши позитивну оцінку нашої роботи серед населення», – сказав Юрій Іванович.
Згідно порядку денного на конференції було розглянуто питання щодо скорочення найменування Донецької обласної партійної організації Аграрної партії України, яке затвердили в наступному форматі «Донецька ОПО Аграрної партії». Також рішенням конференції внесли зміни до складу виконавчого комітету та контрольно-ревізійної комісії обласного осередку партії.
Розглядаючи питання зміни місцезнаходження Донецької обласної партійної організації Аграрної партії України, Валентина Шевченко зазначила, що плата за аренду попереднього приміщення не відповідає фінансовим можливостям організації. У зв’язку з цим, делегати конференції затвердили місцезнаходження за наступною адресою: 85000 Донецька область, м. Добропілля, вулиця Івана Франка, будинок 18а.
Під час конференції було обрано 7 делегатів на ХІІІ-й (черговий) Зїзд Аграрної партії України, який відбудеться 17 грудня 2017 року в місті Києві. Також було зазначено, що загальна норма представництва Донецької регіональної організації на З’їзді згідно рішення Політичної ради Аграрної партії України складає 50 осіб.
У відповідь на питання, щодо випуску регіонального партійного видання, Голова Донецької обласної партійної організації сказав, що реєстрація газети планується на наступний рік. «Ми розуміємо, що більша частина сільського населення не має доступу до інтернету. Тому з метою розповсюдження інформації щодо діяльності партійних осередків необхідно мати власне друковане видання. Процес його реєстрації може скласти 3 – 4 місяці», – сказав Юрій Іванович.
Після розгляду питань порядку денного, Юрій Середа урочисто вручив партійні квитки новим членам Донецької ОПО Аграрної партії та висловив свої привітання і подяку організатору конференції – Голові Великоновосілківської районної партійної організації АПУ Філахтову Олександру Костянтиновичу.

Відбулася Конференція Донецької ОПО Аграрної партії