10-го серпня 2018 року  у місті Волноваха в конференц-залі ПрАТ «Екопрод», керівником якого є член Політичної ради Аграрної партії України, заступник голови виконавчого комітету – Мельник Іван Іванович, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Донецької обласної партійної організації Аграрної партії України. Серед присутніх були члени виконавчого комітету, голови місцевих партійних організацій та запрошені гості.

Засідання урочисто відкрив голова Донецької обласної партійної організації Середа Юрій Іванович.

На заході обговорили ефективну розбудову структури партійної організації, імідж політичної партії, внутрішній рейтинг місцевих партійних організацій, участь регіональної організації у місцевих проміжних виборах, а також дали доручення заступникам голови обласної організації забезпечити участь місцевих партійних організацій у святкуванні Дня незалежності та Дня шахтаря.

Урочистим моментом засідання стало вручення Мельнику Івану Івановичу подяки за вагомий особистий внесок у розвиток Аграрної партії України та Донецької області, активну участь у розбудові структури партії та підтримку її позитивного іміджу. Ще однією з подій стало отримання партійного квитка Олександром Олексійовичем Кравцовим, який на сьогоднішній день розпочав роботу щодо створення партійної організації в Краматорську.

По завершенню засідання присутні мали змогу поспілкуватися, поділитися досвідом організації партійної роботи на місцях, обговорити проблеми регіону та можливі шляхи їх вирішення.

Фіналом зустрічі стала цікава екскурсія на біогазовий завод, де з залишків аграрного виробництва виробляється теплова та електроенергія, а також органічні добрива. Такий завод є досконалим прикладом  безвідходного виробництва, що в свою чергу позитивно впливає на екологію нашої країни.

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету