26 жовтня в Краматорську відбувся Всеукраїнський відкритий конкурс краси поміж дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень – 2017».

Організаторами заходу виступили Управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної адміністрації, Донецька обласна організація осіб з інвалідністю ВОІ СОІУ та ДРУ «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас». Участь у конкурсі брали 10 дівчат з Донецької, Львівської, Луганської, Київської, Миколаївської, Івано-франківської, Житомирської, Закарпатської та Хмельницької областей України.

Переможницею журі обрало Альону Мороз із Луганської області.
Подібний конкурс в Україні проводиться вже сьомий раз. Основна мета заходу – знайти дівчину із сильним характером, яка може на власному прикладі показати, що в житті не існує перешкод, для того, щоб залишатися життєрадісним, будувати плани на майбутнє, втілювати мрії. Конкурс відкриває нові можливості для розвитку. «Моє життя після конкурсу змінилось кардинально, – каже переможниця 2016 року Оксана Кононець. – Він розкрив мене як дівчину. Я зрозуміла, що можу робити щось для інших». Дівчина працює моделлю та веде власний блог, де навчає секретам макіяжу.

Серед численних подарунків конкурсантки отримали два сертифікати на косметичні засоби від Героя України, багаторазового чемпіона та призера Параолімпійських ігор з плавання, депутата Слов’янської міської ради від Аграрної партії України Віктора Смирнова.

Віктор Сергійович висловлює подяку організаторам – Надії Степанівні Поламарчук, Світлані Олександрівні Фоміній, управлінню у справах сім’ї та молоді Донецької ОДА в особі керівника Золкіної Лілії Іванівни та партнерам конкурсу за організацію чудового свята краси. «Незважаючи на труднощі та переїзди, конкурс повернувся в нашу область та щороку стає краще,» – зазначив депутат.

Краса не має меж